Wiadomości

  • 26 maja 2020
  • wyświetleń: 1803

Mateusz Bryk żegna się z GKS-em Tychy

Po pięciu latach spędzonych w GKS Tychy Mateusz Bryk postanowił wrócić do JKH GKS Jastrzębie, którego jest wychowankiem. Przeczytajcie jak obrońca, który w trójkolorowych barwach zdobył trzy Mistrzostwa Polski, żegna się z klubem.

Mateusz Bryk: Dziękuję za wspólne pięć lat
Mateusz Bryk: Dziękuję za wspólne pięć lat · fot. Łukasz Sobala / GKS Tychy


- [i]Witam serdecznie! Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za wspólne pięć lat w GKS Tychy. W tym czasie osiągnęliśmy z drużyną wszystko co najlepsze. Zaczęło się od dwóch wpadek, ale potem przyszedł czas na trzy Mistrzostwa Polski z rzędu. Niestety życie sportowca jest nieprzewidywalne i przyszedł czas, aby zmienić otoczenie. Bez względu na mój sentyment do miasta oraz klubu muszę zadbać o to, co najważniejsze dla mojej rodziny. Myślę, że na początek moje podziękowania należą się chłopakom, z którymi stworzyliśmy prawdziwą drużynę. Dzięki atmosferze panującej w zespole byliśmy w stanie zdobywać zarówno punkty w Hokejowej Lidze Mistrzów, ale również w tych ciężkich momentach trzymaliśmy się razem żeby chwilę później się podnieść z dołka i ponownie sprawiać radość naszym kibicom. Wam - Kibice także chciałem podziękować za wspaniałe pięć lat podczas, których mogłem słyszeć Wasz doping i obserwować oddanie dla klubu. Wasze wsparcie momentami było nieocenione, cieszyło nie tylko oczy i uszy. W następnej kolejności chciałbym podziękować wszystkim, którzy otaczali drużynę. Począwszy od trenerów, przez sztab medyczny, który zawsze robił co mógł żebyśmy byli zdrowi i gotowi do gry. Kierownictwo, które zawsze dbało żeby niczego nam nie brakowało. Muszę podziękować również ludziom dzięki którym nie musieliśmy się oglądać za siebie i obawiać o sprzęt czy finanse. Ze sportowym pozdrowieniem[/i - Mateusz Bryk.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.