tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 maja 2020

Udało się zebrać 940 zł na witaminy dla podopiecznych Świetlikowa

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo z okazji Dnia Dziecka zorganizowało specjalną internetową zbiórkę pod nazwą "Dla chłopczyka, czy dziewczynki są potrzebne witaminki". Akcja miała na celu uzbieranie kwoty, z której Fundacja zamierzała zakupić bony do aptek dla swoich podopiecznych. Udało się zebrać 940 zł.

witaminy
Probiotyki zakupione dla podopiecznych z okazji Dnia Dziecka za pozyskane w charytatywnej zbiórce pieniądze · fot. Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo


Fundacja dzięki zaangażowanym w akcję uzbierała 940 zł, za które zakupiła probiotyki i witaminy dla swoich podopiecznych. Planowano zakupić dla rodzin dzieci 60 bonów do aptek po 100 złotych każdy, jednak zebrane środki pozwoliły jedynie na zakup witamin i probiotyków, które następnie zostały rozdysponowane.

witaminy
Witaminy zakupione dla podopiecznych · fot. Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo


Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci zapewnia bezpłatną domową opiekę paliatywną dla nieuleczalnie chorych dzieci na terenie całego województwa śląskiego. W tym roku Fundacja ruszyła z budową Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci "Świetlikowo". Jest to jeden z niewielu w Polsce bezpłatnych ośrodków dziennych dla nieuleczalnie chorych dzieci.

ar / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.