Wiadomości

  • 25 maja 2020
  • 21 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2424

Bieg z różą dla tyskiego szpitala zakaźnego - akcja trwa!

Za nami:

Szpital Megrez w Tychach i Parafia Ewangelicko-Augsburska w Tychach mają bezpieczną, zdrową i szczytną propozycję dla całej rodziny - bieg z różą. Środki zebrane dzięki tej akcji zostaną przekazane tyskiemu szpitalowi zakaźnemu na walkę z koronawirusem. Inicjatywa odbywa się w ramach 6. Charytatywnego Biegu Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego. Potrwa do 21 czerwca.Do uczestnictwa zaprasza Parafia Ewangelicko-Augsburska w Tychach, Ogólnopolskie Duszpasterstwo Młodzieży Kościoła EA w RP i Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe. Kiedy? W dowolnie przez siebie wybranym miejscu i czasie od 17 maja do 21 czerwca.

- Mamy trzy cele. Chcemy zmotywować ludzi do aktywności fizycznej, zebrać pieniądze dla szpitala Megrez w Tychach - wszystkie zebrane środki będą przekazane na ten cel i zrobić kolaż zdjęć uczestników z różą - mówią organizatorzy.

Bieg z różą jest dosłownie dla każdego. Tym razem odbywa się indywidualnie, bo, z uwagi na epidemię, nie możemy biec razem. Zasady są proste: wystarczy przebiec albo przejść minimum 1 kilometr oraz wysłać do organizatorów swoje zdjęcie z różą, a także wyniki z pulsometru. Oceniane będą trzy kryteria: najdłuższy dystans, najciekawsze zdjęcie i najlepsze miejsce biegu. Opłata startowa dowolnej wysokości w całości zostanie przeznaczona na rzecz tyskiego szpitala zakaźnego Megrez.

Zarejestrować do biegu można się za pośrednictwem serwisu dostartu.pl pod linkiem:
https://dostartu.pl/bieg-z-roza-v4798

Możliwość wsparcia akcji niezależnie od uczestnictwa w samym biegu zapewnia platforma zrzutka.plWięcej informacji i regulamin biegu na stronie parafii ewangelickiej: http://luteranie.tychy.pl/%E2%80%A6/2019-2020/2072-20-05-bieg-z-roza

bieg z różą

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.