Wiadomości

  • 26 maja 2020
  • 27 maja 2020
  • wyświetleń: 3581

Odmrażanie salonów fryzjerskich. Z kamerą w Studio Kaprys

Trwa trzeci etap odmrażania gospodarki w Polsce. O trudnościach wynikających z wprowadzenia obostrzeń mówi Elżbieta Kulka, właścicielka salonu fryzjersko-kosmetycznego Kaprys w Tychach. Straty w zakładzie pani Elżbiety sięgnęły około 40 tysięcy złotych. Przez ten czas nie zwolniła ani jednego pracownika. Jakie środki bezpieczeństwa wprowadziła w swoim zakładzie? O tym wszystkim w materiale wideo.

Loading...


Od 18 maja wizyta w salonie fryzjerskim i kosmetycznym będzie się znacznie różnić od tej sprzed dwóch miesięcy. Przede wszystkim na wizytę trzeba umówić się telefonicznie. Fryzjer przeprowadza ankietę z klientem, pytając, czy jest zdrowy i nie miał kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem. Klienci w trakcie wizyty nie będą mogli używać telefonów komórkowych, a po wizycie fryzjer musi zdezynfekować stanowisko pracy.

Zarówno pracownicy salonów fryzjerskich, jak i kosmetycznych muszą nosić maseczki i rękawiczki ochronne. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Jeśli stanowisk pracy jest więcej niż jedno, powinny się one znajdować w odległości dwóch metrów od siebie. A jak jest w tyskim salonie Kaprys?

Wideo: Ogólnopolski Kanał Informacyjny

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.