Wiadomości

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 1742

[FOTO] Zderzenie BMW i Skody na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Poziomkową

W piątek, 22 maja około godziny 17.20 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Poziomkową. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, zespół PRM oraz patrole policji.

Zderzenie BMW i Skody na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Poziomkową - 25.05.2020 · fot. 112Tychy


Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca BMW, który włączając się do ruchu z ul. Poziomkowej, nie zauważył jadącej al. Piłsudskiego Skody i wyjechał wprost pod jej koła. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca Skody z obrażeniami głowy (brak zapiętych pasów bezpieczeństwa) trafił pod opiekę ratowników medycznych.

Na czas działań ratunkowych lewe pasy al. Piłsudskiego w obu kierunkach zostały wyłączone z ruchu. Po wykonaniu dokumentacji przez pracujących na miejscu policjantów. Strażacy usunęli uszkodzoną Skodę ze skrzyżowania i uprzątnęli pas drogowy. Działania na miejscu trwały ponad godzinę.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.