tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 maja 2020

Dobra wiadomość dla kierowców: koniec utrudnień na DK-1

Dobra wiadomość dla kierowców podróżujących trasą Katowice - Tychy oraz Tychy - Bielsko-Biała. Naprawa gwarancyjna w rejonie węzła drogowego ulicy Beskidzkiej z aleją Niepodległości dobiegła końca.

estakada, dk1
Naprawa gwarancyjna w rejonie węzła drogowego ulicy Beskidzkiej z aleją Niepodległości dobiegła końca · fot. MZUiM


W piątek zgłoszono odbiór prac i od godziny 14:00 ruch odbywał się bez utrudnień. - Roboty były wykonywane na dwóch łącznikach: ulicy zjazdowej z Katowic do Tychów oraz wjazdowej z Tychów w kierunku Bielska-Białej, a także na fragmentach głównej trasy DK1. Choć nie był to duży zakres prac, to wymagał zamknięcia łącznic, ponieważ robotnicy ingerowali w konstrukcje drogi, a jej warstwy zostały przebudowane od podstaw - wyjaśnia Agnieszka Kijas, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach.

Koszty związane z naprawą poniósł wykonawca odpowiedzialny za przeprowadzoną kilka lat temu przebudowę tyskiego odcinka DK1 i DK86, firma Polimex Mostostal S.A.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.