Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 maja 2020
  • 27 maja 2020

Tarcza kryzysowa: wsparcie z ZUS - webinarium i dyżur telefoniczny

Za nami:

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Tychach zapraszają do wzięcia udziału w seminarium pn. Tarcza antykryzysowa - wsparcie realizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, które odbędzie się w środę, 27 maja o godzinie 11.00 w formie webinarium.

Spotkanie poprowadzi Lucyna Sitko, kierownik działu obsługi klienta z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - Inspektorat w Tychach. Webinarium kierowane jest przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy odczuwają negatywne skutki aktualnej sytuacji epidemiologicznej i szukają instrumentów finansowych m.in. w zakresie świadczeń postojowych oraz zwolnień z opłacania składek.

Tematyka spotkania obejmuje:
  • zwolnienie ze składek za marzec, kwiecień i maj 2020 r.,
  • świadczenie postojowe dla osób, które wykonują umowy cywilnoprawne,
  • świadczenie postojowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą,
  • ulgi w opłacaniu składek bez opłaty prolongacyjnej - odroczenie terminu płatności lub rozłożenie na raty należności z tytułu składek,
  • odstąpienie od pobierania odsetek za zwłokę dla należności za okres od stycznia 2020 r.


Spotkanie odbędzie za pomocą platformy online GoToMeeting. Link uprawniający do wzięcia udziału w spotkaniu - za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu: global.gotomeeting.com/join/526029229

Organizatorzy proszą o e-mailowe potwierdzenie udziału w seminarium. W przypadku problemów technicznych można skontaktować się telefonicznie przed spotkaniem. Przewidywany czas spotkania to ok. 1 godzina.

Po webinarium, w czwartek, 28 maja od godziny 9.00 do 11.00 pracownicy ZUS Tychy - Mirosława Piekorz oraz Mariusz Kaczmarek, będą pełnić dyżur telefoniczny w siedzibie Izby pod nr telefonów: 32 327 72 77, 32 327 73 77.

BM / tychy.info, źródło: Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.