Wiadomości

  • 22 maja 2020
  • wyświetleń: 1472

44-latek jechał ponad 200 km/h. Zatrzymała go grupa SPEED

Policjanci z tyskiej grupy SPEED zatrzymali kierującego Porsche Cayenne, który pędził ponad 200 km/h na trasie S-1. Mężczyzna miał być zamyślony różnymi sprawami, a rozkojarzenie w połączeniu z „ciężką nogą” jest niebezpieczne. Pirata drogowego ostudził mandat oraz punkty karne. Apelujemy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

44-latek jechał ponad 200 km/h. Zatrzymała go grupa SPEED
44-latek jechał ponad 200 km/h. Zatrzymała go grupa SPEED · fot. KMP Tychy


W ręce tyskiej grupy SPEED na trasie S-1 wpadł kierujący Porsche Cayenne. Mężczyzna pędził ponad 200 km/h, tłumacząc się tym, że jest zamyślony różnymi sprawami. 44-latek został ukarany 500 złotowym mandatem, a do jego konta dopisane zostało 10 punktów karnych.

Pamiętajmy, że rozkorzenienie i brak skupienia na drodze, w połączeniu z „ciężką nogą” może prowadzić do niebezpiecznych wypadków.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń. Respektujmy przepisy bo wyjeżdżając na drogę jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.