tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 maja 2020

Tyskie instytucje zostały beneficjentami programu "Kultura w sieci"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Teatr Mały oraz dwie tyskie fundacje - "Tychy - dobre miejsce" oraz "Fundacja Rozwoju Kompetencji Medialnych i Społecznych" - zostały beneficjentami programu "Kultura w sieci", który został zainicjowany przez Narodowe Centrum Kultury.

Teatr Mały otrzymał 72 tysiące złotych na zorganizowanie Festiwalu Słowa Online "Prologos". Fundacja "Tychy - dobre miejsce" otrzymała 89 tysięcy złotych na zadanie "Mumio on-line, czyli spektakl "Ktoś zapukał do drzwi". Z kolei "Fundacja Rozwoju Kompetencji Medialnych i Społecznych" otrzymała 90 tysięcy złotych na realizację zadania "Kultura Okiem Kamery - KinoSzkoła w sieci"."Kultura w sieci" to program dotacyjny prowadzony przez Narodowe Centrum Kultury, finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu ponad 60 milionów złotych trafi do 1182 beneficjentów w całym kraju. Pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie lokalnych inicjatyw w obszarze kultury i kontynuację działalności kulturalnej i artystycznej w sieci w czasie epidemii koronawirusa. Zadania w ramach programu będą realizowane do 30 października 2020 roku. Wszystkie efekty działań dostępne będą za darmo w Internecie.

mp / tychy.info, źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj