Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 maja 2020

Ukradł alkohol i uderzył świadka kradzieży. Szuka go policja

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 26 marca w sklepie przy ul. Burschego w Tychach.

Policja szuka sprawcy kradzieży rozbójniczej, do której doszło 26 marca w sklepie przy ul. Burschego · fot. KMP w Tychach


Do zdarzenia doszło 26 marca w jednym ze sklepów przy ul. Burschego. Nieznany sprawca ukradł alkohol, a następnie uderzył pięścią w twarz świadka, który zareagował na zdarzenie, zabierając złodziejowi skradziony towar. Następnie sprawca wyszedł ze sklepu.

Policjanci z wydziału kryminalnego tyskiej komendy prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach. W jego toku wyodrębniono wizerunek mężczyzny, który może posiadać w tej sprawie istotne informacje. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o kontakt poprzez adres mailowy: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub tel. 47 855 1280, albo 112.

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.