tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 maja 2020
  • 24 maja 2020

Duet Chłodno zarapował w WakeParku w akcji #hot16challenge2

Pszczyńsko-tyski zespół Chłodno dołączył do akcji #hot16challenge2. Swoje 16 wersów w szczytnym celu wykonał w WakeParku, nad stawem Maciek w Goczałkowicach-Zdroju. Jak wiele innych wykonawców, młodzi artyści zarapowali dla medyków po raz pierwszy w swojej karierze, o czym wspominają w utworze. Zobaczcie kogo nominowali. Zachęcamy do wysłuchania prawdopodobnie najbardziej chillującego rapu w całej akcji.#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy, Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.

Zespół Chłodno nominował do podjęcia wyzwania Sarę Paczyńską, Justynę Święs z The Dumplings, Karolinę Jakubczak, Kamila Worka z Sonbird oraz Adama Wedda.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne muzyczne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

ar / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.