Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 maja 2020

Pocztówka z Tychów, którą przesyła Irena Jakimiuk

- Zdjęcie zrobiłam na dzisiejszym spacerze. Ta fantastyczna kolorowa łączka znajduje się przy ul. Armii Krajowej. Stałam przy niej dłuższą chwilę. Wróciły wspomnienia z dzieciństwa, spędzonego wśród łąk pełnych kwiatów i motyli. Pójdę tam jeszcze raz. Będzie jeszcze piękniejsza, bo widziałam mnóstwo pąków czerwonych maków - pisze pani Irena, która przesłała nam to barwne zdjęcie w ramach akcji #PocztowkazTychow. Fot. Irena Jakimiuk

PocztowkazTychow,Tychy,wiosna,łąka,fotodnia,instagram
fot. Irena Jakimiuk
Pocztówka z Tychów - nowa zabawa na portalu tychy.info i InstagramiePodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Tychów. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Tychów i oznaczacie ją jako #PocztowkazTychów. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu tychy.info oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazTychow i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Trzymajcie się w tych trudnych czasach i przesyłajcie Wasze pocztówki!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.