Wiadomości

  • 15 maja 2020
  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 8992

[WIDEO, ZDJĘCIA] Perełki motoryzacji przejechały przez Tychy

W czasie epidemii koronawirusa Ruch Tyskich Klasyków wyszedł do tyszan z oryginalną propozycją fotoparady zabytkowych perełek motoryzacji na ulicach miasta. Pomimo deszczowej aury na miejscu zbiórki stawiło się 90 pojazdów! Zobaczcie zdjęcia!

Tyska motoryzacyjna Fotoparada Klasyków - 31.05.2020 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


W mieście zostały wyznaczone punkty, w których odbywały się sesje zdjęciowe perełek motoryzacyjnych. Do wzięcia udziału zaproszone zostały samochody klasyczne, zabytkowe, motocykle, motorowery, rowery i wszytko co unikatowe. Fotografowane były pojazdy, których prezentacja modelu nastąpiła do 1989 roku oraz modele produkcji komunistycznej tj. Polonezy, Fiaty 125p, Maluchy, Skody, Łady, Tarpany, Żuki, Nysy i inne.

Loading...


- Kochani dziękujemy za tak wysoką frekwencje pomimo deszczowej aury. Na miejsce zbiórki zjechało się około 90 pojazdów po czym ruszyliśmy w miasto. Przejechaliśmy wspólnie razem około 40 km, niektórzy nawet trochę więcej. Mamy nadzieję, że Wam się podobało, kilka rzeczy można zawsze poprawić przy następnej okazji. Czapki z głów Panie i Panowie - piszą organizatorzy wydarzenia.

BM, ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.