Wiadomości

  • 15 maja 2020
  • wyświetleń: 4970

Kolejna kradzież elektronarzędzi. Trwa poszukiwanie sprawców

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży elektronarzędzi. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w tej sprawie. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Kolejna kradzież elektronarzędzi. Trwa poszukiwanie sprawców - 30.03.2020 · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 30 marca w jednym ze sklepów w Tychach przy ul. Kopernika. To druga kradzież elektronarzędzi zgłoszona w tym dniu, tym razem na ponad 700 złotych. O podobnym zdarzeniu informowaliśmy 13 maja - artykuł znajdziecie tutaj.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w tej sprawi:

  • Rysopis I: mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, ubrany w ciemną bluzę z kapturem, spodnie ciemne dżinsowe typu joggery i ciemne obuwie sportowe.
  • Rysopis II: mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy jasne krótkie, ubrany w niebieską kurtkę z kapturem, szare spodnie dresowe i ciemne obuwie sportowe. Posiada tatuaż na szyi po prawej stronie o treści B.B.B.
  • Rysopis III: mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 180 cm wzrostu, krótkie ciemne włosy, szczupłej budowy ciała, ubrany w ciemną bluzę z białym napisem i grafiką na wysokości klatki piersiowej z przodu „FEARLESS!”, jasne spodnie dżinsowe i ciemne obuwie sportowe.


Osoby które wiedzą coś na temat kradzieży, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.