Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 maja 2020

Potrącił seniorkę i uciekł. Policja prosi o pomoc świadków

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie potrącenia kobiety na ul. Czystej w Tychach. Poszkodowana 84-letnia seniorka w wyniku zdarzenia przewróciła się i złamała nogę. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Zwracamy się z prośbą zarówno do świadków wypadku jak i do osoby, która udzieliła pomocy poszkodowanej, o kontakt z policjantami z Tychów.

Do zdarzenia doszło 6 maja pomiędzy godz. 9.00-9.30 w Tychach w rejonie ul. Czystej 35. Kierujący nieustalonym pojazdem, w nieznanych okolicznościach potrącił kobietę powodując jej upadek. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej. 84-letniej tyszance pomogła nieznana osoba, którą w szczególności policjanci proszą o kontakt w sprawie tego zdarzenia. Okazało się, że w wyniku potrącenia seniorka doznała złamania nogi.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 41, tel. 47 8551 369 lub 47 8551 363.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.