Wiadomości

  • 13 maja 2020
  • wyświetleń: 3257

[WIDEO] Kolejni piraci drogowi wpadli w ręce grupy SPEED

O skuteczności grupy SPEED przekonali się na swojej skórze kolejni kierowcy. Zatrzymane prawa jazdy, wysokie mandaty i punkty karne to między innymi skutki nieodpowiedzialności na drodze. Pamiętajmy, że przestrzegając przepisów ruchu drogowego mamy wpływ na bezpieczeństwo swoje i innych.Policjanci tyskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli 56-letniego kierowcę fiata. Mężczyzna wpadł w ręce tyskiej grupy SPEED na ul. Oświęcimskiej, gdy jechał w terenie zabudowanym 119 km/h. Pirat drogowy został ukarany 500 złotowym mandatem karnym. Kierowca „zarobił” także 10 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy.

Kolejne wykroczenie na oczach policjantów z tyskiej grupy SPEED zakończyło się 6 punktami karnymi i mandatem w wysokości 300 złotych. To za sprawą zlekceważenia sygnalizacji świetlnej przez kierującego samochodem dostawczym. 31-letni kierowca przejechał na czerwonym światle przez skrzyżowanie ulic Mikołowskiej z Wałową w Tychach.- Pamiętajmy, że policjanci mogą być wszędzie, a karygodne zachowania kierowców, prowadzące często do wielu ludzkich tragedii, będą surowo piętnowane - zwracają uwagę mundurowi.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.