Wiadomości

  • 12 maja 2020
  • wyświetleń: 4153

[WIDEO] Pijany 60-latek miał problem z wyjazdem ze stacji paliw

Policjanci grupy Speed podczas przerwy w służbie zatrzymali pijanego kierowcę. 60-latek miał w organizmie ponad 2 promile. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grożą 2 lata więzienia.Mundurowi byli akurat na jednej ze stacji benzynowych, kiedy zauważyli mężczyznę siedzącego za kierownicą daewoo lanosa próbującego odjechać. Dosłownie próbującego, gdyż 60-latek nie potrafił w żaden sposób zapanować nad samochodem, odbijając się od krawężników. Czujne oko policjantów dostrzegło podejrzane manewry mężczyzny za kółkiem. Stróże prawa podbiegli do samochodu i wtedy zorientowali się, jaka jest przyczyna takiego zachowania.

Mężczyzna był pijany. Policjanci wyciągnęli kluczyki ze stacyjki. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie 60-letniego tyszanina ponad 2 promile. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat więzienia.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.