Wiadomości

  • 9 maja 2020
  • wyświetleń: 3133

Pocztówka z Tychów, którą przesyła @latamtuitam

Mamy upragniony weekend. Pogoda zapowiada się wyśmienicie. Zobaczcie jak wyglądają Paprocany o poranku. Wypoczywajcie, wszystkiego dobrego! Fot. @latamtuitam #PocztowkazTychow

PocztowkazTychow,tychy,tychydobremiejsce,tychymojemiasto,paprocany,jezioropaprocanskie,tychypaproca
fot. @latamtuitam
Pocztówka z Tychów - nowa zabawa na portalu tychy.info i InstagramiePodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Tychów. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Tychów i oznaczacie ją jako #PocztowkazTychów. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu tychy.info oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazTychow i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.