Wiadomości

  • 1 maja 2020
  • wyświetleń: 1018

Webinarium dla przedsiębiorców "Śląski Pakiet dla Gospodarki"

Za nami:

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego zapraszają przedsiębiorców do wzięcia udziału w seminarium „Śląski Pakiet dla Gospodarki”, które odbędzie się w we wtorek, 5 maja o godzinie 11.00 w formie webinarium.

webinar
fot. UM Tychy


Webinarium kierowane jest przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy odczuwają negatywne skutki aktualnej sytuacji i szukają instrumentów finansowych m.in. w zakresie dotowania miejsc pracy czy zwiększenia płynności.

W trakcie spotkania omówionych zostanie 5 filarów wsparcia na kilku płaszczyznach działań:
  • I filar - Pożyczki obrotowe i płynnościowe wraz z innymi uproszczeniami w zakresie wsparcia zwrotnego
  • II filar - Wsparcie pracodawców w utrzymaniu miejsc pracy
  • III filar - Wsparcie bezzwrotne - inwestycje w MŚP wraz z uproszczeniami dla MŚP
  • IV filar - Samorządowe działania wspierające
  • V filar - „Wejścia kapitałowe” zwiększające zaangażowanie inwestorów w regionie


Spotkanie rozpoczną Wojciech Kałuża - Wicemarszałek Województwa Śląskiego oraz Zbigniew Gieleciak - Prezes Zarządu OIPH w Tychach.

W spotkaniu jako prelegenci wezmą udział przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, Funduszu Górnośląskiego, Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Śląskiego Funduszu Rozwoju.

Webinarium odbędzie za pomocą platformy online GoToMeeting. Link uprawniający do wzięcia udziału dostępny jest za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu: https://global.gotomeeting.com/join/972183165

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach prosi o mailowe potwierdzenie udziału w seminarium: izba@izba.tychy.pl. W przypadku problemów technicznych, należy kontaktować się telefonicznie przed spotkaniem: tel. 32 327 72 77.

śląski pakiet dla gospodarki

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.