tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2020

W rękawiczkach i maseczkach - tak tyscy uczniowie odebrali świadectwa

825 tyskich maturzystów zakończyło rok szkolny. Niemal połowa - 359 uczniów odebrało świadectwa maturalne. Pozostali odbiorą je w uzgodnionym ze szkołą indywidualnie terminie. Matury pisemne, zgodnie z zapowiedzią mają się odbyć od 8 do 29 czerwca.

Maturzyści odebrali świadectwa
Maturzyści odebrali świadectwa - 04.2020 · fot. Kamil Peszat / Twoje Tychy


Uczniowie nie spotkali się w klasie ze swoimi nauczycielami, tylko w wyznaczonych godzinach, pojedynczo, w rękawiczkach, maseczkach i ze swoim długopisem o konkretnej godzinie zjawiali się w szkole. - To są wyjątkowe czasy, dlatego jesteśmy zmuszeni do wyjątkowych rozwiązań - mówią zgodnie dyrektorzy.

- Każdy uczeń, pomimo rękawiczek, musi zdezynfekować ręce i dysponować swoim długopisem. Uczniowie wpisywali się do księgi absolwentów oraz otrzymali drobny upominek, breloczek czterolistnej koniczynki z pamiątkowym grawerem - mówi Joanna Wojtynek, dyrektor I LO im. Leona Kruczkowskiego w Tychach.

Wyniki mają być znane do 11 sierpnia.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.