tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2020
  • 3 maja 2020

[FOTO] Do Szpitala Wojewódzkiego trafiło 7 nowych respiratorów

W poniedziałek, 27 kwietnia na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii po rozpakowaniu i uruchomieniu trafiło 7 nowych respiratorów dla pacjentów. Zakup został sfinansowalizowany z dotacji przekazanej przez Śląski Urząd Wojewódzki.

Do Szpitala Wojewódzkiego trafiło 7 nowych respiratorów - 27.04.2020 · fot. www.facebook.com/Wojewódzki-Szpital-Specjalistyczny-Megrez-Sp-z-o


- Wielkie sukcesy w walce z COVID-19 często dokonują się na OIOM-ach.Takie przypadki pokazują, jak ważna w medycynie jest wysokospecjalistyczna aparatura i fachowy, doświadczony zespół - podkreśla Mariola Szulc, prezes zarządu Megrez Sp. z o.o. - Składam wyrazy uznania wszystkim, którzy pomagają nam w dokonywaniu zakupów kolejnych urządzeń do diagnostyki i ratowania pacjentów, a także lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim pracownikom szpitala, których praca wpływ na poziom i jakość leczenia - dodaje.

BM / tychy.info, źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o./Facebook

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.