tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2020

Mężczyzna spadł z dachu podczas prac remontowych. Interwencja LPR

W czwartek, 23 kwietnia przed godziną 8.00 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie z prośbą o wyznaczenie i zabezpieczenie lądowiska dla śmigłowca LPR - Ratownik 4 w rejonie zakładu produkcyjnego na ul. Katowickiej. Śmigłowiec został zadysponowany do wypadku - mężczyzna spadł z dachu budynku (8 m) podczas prac remontowych.

Mężczyzna spadł z dachu podczas prac remontowych. Interwencja LPR - 23.04.2020 · fot. 112Tychy


Na miejsce wysłany został zastęp JRG Tychy oraz patrol policji. Po przybyciu służb okazało się, że poszkodowany mężczyzna znajdował się już pod opieką ratowników medycznych z naziemnego zespołu ratownictwa medycznego. Mężczyzna z urazem kręgosłupa drogą lotnicza został przetransportowany do szpitala w Sosnowcu.

Na czas lądowania i startu śmigłowca LPR - u ruch na ul. Katowickiej był całkowicie wstrzymany. O zdarzeniu poinformowana została Państwowa inspekcja Pracy. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego wypadku. Działania służb na miejscu trwały około godziny.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.