tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2020

Tomografia i rezonans w szpitalu Megrez wstrzymane do odwołania

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez z powodu epidemii koronawirusa zostały wstrzymane do odwołania badania tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (MR) w ramach kontraktu z NFZ. Gdzie można wykonać obecnie te badania, jeśli mamy skierowanie?

Chodzi o badania na podstawie skierowań z przychodni. Termin wznowienia pracy zakładu zostanie ogłoszony na stronie internetowej i poprzez media społecznościowe szpitala.

Po wycofaniu skierowania z listy pacjentów oczekujących, badanie można wykonać w dowolnej jednostce, która ma podpisaną umowę z NFZ. Dodatkowe terminy dla pacjentów szpitala Megrez zobligował się wyznaczyć Zakład Diagnostyki Szpitala w Oświęcimiu (ul. Wysokie Brzegi 4, telefon do rejestracji: 33 844 83 33 lub 33 844 84 33). Skierowania można odebrać w dni robocze od 7.00 - 14.00 w starym budynku nocnej opieki - obecnie Poradni Specjalistycznej Megrez. Wejście znajduje się od strony Zespołu Poradni Specjalistycznych nr 1.

Zmianie uległ też numer telefonu do rejestracji. Nowe numery to 32 32 55 203 oraz 32 32 55 298; adres mailowy: rejestracja.zdo@szpitalmegrez.pl

ar / tychy.info, źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.