tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2020
  • 19 kwietnia 2020

Motocyklista uderzył w betonową ścianę. Zginął na miejscu

W piątek, 17 kwietnia około godziny 20:50 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie o wypadku motocyklisty w rejonie parkingu wielopoziomowego u zbiegu ul. Asnyka z Andersa. Ze zgłoszenia wynikało, że motocyklista jest nieprzytomny. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, zespół ratownictwa medycznego i patrol policji.

Motocyklista uderzył w betonową ścianę. Zginął na miejscu
Motocyklista uderzył w betonową ścianę. Zginął na miejscu - 17.04.2020 · fot. 112Tychy


Do zdarzenia doszło na terenie parkingu wielopoziomowego. Mężczyzna trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Został stwierdzony zgon. Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik oraz prokurator.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że doszło do nieszczęśliwego w skutkach wypadku. Podczas jazdy na terenie parkingu mężczyzna miał utracić panowanie nad swoim jednośladem i uderzyć w betonowa ścianę obiektu. Obrażenia jakich doznał w wyniku wypadku okazały się śmiertelne. Policjanci KMP Tychy pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności w sprawie tego tragicznego w skutkach wypadku.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.