Wiadomości

  • 17 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1670

[WIDEO] Zespół Chłodno prezentuje utwór nagrany w warunkach kwarantnny

Na przekór temu, co się dzieje, Chłodno nagrało nowy utwór, który sprawdzi się na ten czas, który nie jest łatwy. Muzycy nagrali go telefonami w swoich domach.Słowa: Julia Zastryżna / Szymon Pałyz
Muzyka: Szymon Pałyz

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, ze może gdzieś tam właśnie, podczas chłodnej nocy - nie jesteście sami.

Na swoim koncie mają wydany singiel (S)pokój, który jest zapowiedzią ich nadchodzącej płyty, nad którą obecnie pracują.

https://www.instagram.com/chlodno_nam/
https://www.facebook.com/chlodnonam/

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.