tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2020

Pocztówka z Tychów od Muzeum Miejskiego w Tychach

Publikujemy zdjęcie autorstwa Muzeum Miejskiego w Tychach, które włącza się w naszą zabawę i przesyła pocztówkę z Tychów. Wokół budynku Muzeum widać budzącą się do życia naturę. Sezon wiosna-lato Muzeum Miejskie uważa za rozpoczęty Jak pisze @mmtychy - „Brakuje tylko Was: naszych gości i przyjaciół! Tęsknimy... dlatego ślemy Wam pozdrowienia i czekamy na czas kiedy będziemy mogli Was przyjąć.

PocztowkazTychow,mmtychy,tychydobremiejsce,tychymojemiasto,pocztowka,wiosna,przyroda,tychy,wiosna,f
fot. Muzeum Miejskie w Tychach
Pocztówka z Tychów - nowa zabawa na portalu tychy.info i InstagramiePodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Tychów. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Tychów i oznaczacie ją jako #PocztowkazTychów. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu tychy.info oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazTychow i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.