tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2020

Podopieczni Świetlikowa potrzebują sali rehabilitacyjnej

Nieuleczalnie chorzy podopieczni Świetlikowa potrzebują sali rehabilitacyjnej. Aby wesprzeć dzieci, twórca fanpage'a "Szlakiem Futbolu" planuje wybrać się w 700-kilometrową podróż po północnej Italii szlakiem największych stadionów tej części Półwyspu Apenińskiego. Z powodu koronawirusa wyprawa zostanie przesunięta w czasie, jednak nie ma mowy o jej odwołaniu. Zbiórka w internecie nadal trwa.Każde wpłacone 10 zł to 1 kilometr wyprawy i bezcenna cegiełka, którą dokładacie do rozbudowy Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

- 700-kilometrowa trasa będzie prowadziła z Triestu do Turynu. Po drodze "Szlakiem Futbolu" odwiedzi 13 największych i najciekawszych stadionów piłkarskich tej części Włoch, m.in. Stadio Bentegodi w Weronie, Stadio San Siro w Mediolanie czy Juventus Stadium w Turynie. Zawita m.in. do Wenecji i nad jezioro Garda - zakładał pierwotny plan wyprawy. W związku z pandemią koronawirusa, podróż zostanie jednak odłożona w czasie i jej rozkład może ulec zmianie. Mimo to, zbiórka nadal trwa. Zachęcamy do jej wsparcia!

Loading...

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.