tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2020
  • 18 kwietnia 2020

80-latka dziękuje lekarzom Megrezu za wygraną walkę z COVID-19

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Siostra Krzysztofa Pendereckiego, Barbara Penderecka-Piotrowska ma 80 lat i wygrała walkę z koronawirusem. W materiale Faktów TVN dziękuje lekarzom, którzy się nią opiekowali. Jak mówi - byli wspaniali. Medykom ze szpitala zakaźnego Megrez podziękował również Prezydent Miasta Tychy, Andrzej Dziuba na swoim profilu facebokowym. To właśnie ta placówka uratowała życie pani Barbarze.

- Trzy tygodnie leżałam, tydzień wcześniej miałam gorączkę do 40 stopni, już po prostu ledwo żyłam. Już wiedziałam, że coś się ze mną potwornego dzieje. Nigdy w życiu się tak nie czułam. Ale teraz czuję się coraz lepiej. Chciałabym podziękować lekarzom, którzy byli wspaniali. Bezinteresowni, incognito, bo byli tak zamaskowani, żebym nikogo nie poznała - mówi pani Barbara. - Z takim pietyzmem i zaangażowaniem i profesjonalizmem się mną zajmowali, że jestem pełna szacunku i uznania. Chciałabym podziękować, bo dali mi największy dar jaki może być - dodaje.

O materiale poinformował prezydent Andrzej Dziuba na swoim profilu facebookowym. - Dziś w Faktach podziękowania dla lekarzy ze szpitala zakaźnego w Tychach. Nie zawsze udaje się wygrać z groźnym wirusem, ale lekarze robią wszystko, by takich szczęśliwych zakończeń było jak najwięcej. Jesteście prawdziwymi bohaterami - napisał.

Loading...


Materiał można oglądać na stronie internetowej Faktów TVN - kliknij tutaj.

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj