tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2020

Pocztówka z Tychów od Marzeny

Tęsknicie za spacerami nad Jeziorem Paprocańskim? My tak, dlatego publikujemy pierwsze zdjęcie w ramach naszego cyklu #PocztowkazTychow. "Paprocany w podczerwieni" to zdjęcie autorstwa Marzeny.

PocztowkazTychow.,tychy,paprocany,jezioropaprocanskie,silesia,lovesilesia,fotodnia,instagramChcesz żeby Twoje zdjęcie ukazało się na portalu tychy.info jako #PocztowkazTychow? Zamieść je na swoim Instagramie z oznaczeniem #PocztowkazTychow lub prześlij do redakcji za pomocą formularza #Pocztówka.


Pocztówka z Tychów - nowa zabawa na portalu tychy.info i InstagramiePodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Tychów. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Tychów i oznaczacie ją jako #PocztowkazTychów. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu tychy.info oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazTychow i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.