Wiadomości

  • 15 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1762

Pijany awanturował się z personelem i wybił szybę w placówce handlowej

Tyscy policjanci zatrzymali 38-latka, który wybił szybę w jednej z placówek handlowych. Właściciel sklepu szybko powiadomił o sprawie mundurowych, którzy chwilę po tym byli już na miejscu. Pijany mężczyzna awanturował się z personelem, a następnie swoją agresję wyładował uderzając pięścią w szybę. Sprawca po wytrzeźwieniu będzie swoje zachowanie tłumaczył śledczym. Wandalowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, 14 kwietnia około godz. 21.00 w Tychach przy ul. Niepodległości agresywny mężczyzna ze złośliwości wybił szybę w jednej z placówek handlowych. Wcześniej wszczął awanturę z personelem. Na zdarzenie szybko zareagował właściciel placówki, który powiadomił mundurowych. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast udali się na miejsce zdarzenia i zatrzymali krewkiego wandala. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Obecnie śledczy ustalają okoliczności jego chuligańskiego wybryku. Za zniszczenie mienia grozi mu 5 lat więzienia.

- Ponownie apelujemy do wszystkich osób, które są świadkami przestępstw by nie pozostawali obojętni wobec takich czynów i informowali o tym Policje w myśl kampanii „Nie reagujesz akceptujesz” - zwracają uwagę mundurowi.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.