tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2020
  • 19 kwietnia 2020

Marcin z Tychów przebiegnie 40 km - akcja pomocy medykom

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Marcin z Tychów bierze udział w akcji Fundacji Maraton Warszawski "Biegam dobrze", która została zainicjowana, by zbierać pieniądze na cele społeczne. Tym razem wesprze pracowników służby zdrowia. O co chodzi w akcji? Każdy z biegaczy może założyć własną zbiórkę, jednocześnie deklarując, że po zakończeniu epidemii przebiegnie wybrany przez siebie dystans.

Michał z Tychów
fot. Fundacja Maraton Warszawski


Marcin chce zebrać co najmniej 300 zł dla medyków. Po zakończeniu epidemii przebiegnie 40 km - do Katowic i z powrotem.

- Tysiące pracowników służby zdrowia codziennie walczą w pocie czoła o nasze zdrowie i życie. Dzisiaj ich praca jest dużo trudniejsza i bardziej ryzykowana niż kiedykolwiek dotąd. Dają z siebie 100%, a my wspieramy ich pozostając w domach. Wspólnie możemy jednak zrobić jeszcze więcej. Zachęcam do wsparcia mojej zbiórki i kibicowania mi w sportowym wyzwaniu, które przed sobą stawiam. 40 km to wyczyn, który zrobiłem ostatnio prawie 3 lata temu, więc będzie to szaleństwo! - mówi Marcin.

Zbiórka trwa tylko do 21 kwietnia. Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na zakup najpotrzebniejszego sprzętu ochronnego dla służb medycznych, we współpracy z Fundacją Lekarze Lekarzom. Zebrano już ponad 7 tysięcy złotych!

Zbiórkę Marcina możemy wesprzeć dokonując wpłaty poprzez stronę Fundacji Maratonu Warszawskiego - kliknij tutaj.

Biegam dobrze


Biegacze od lat dają przykład, że szczere zaangażowanie potrafi przynieść wielkie efekty. W Polsce organizuje się wiele biegów charytatywnych. W ramach akcji "Biegam dobrze" Fundacja zebrała dotąd wspólnie ponad 5 milionów złotych na różne cele społeczne. Tym razem wesprze medyków.

Do akcji pomocy służbie zdrowia dostosowano system "Biegam dobrze"', który został oddany w ręce biegaczy. Każdy może za jego pomocą założyć swoje charytatywne zbiórki i zebrać środki na zakup najpotrzebniejszego sprzętu ochronnego dla pracowników medycznych.

Więcej informacji na stronie: pzupolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze-dla-pracownikow-sluzby-zdrowia/

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj