tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020

Sanepid nałożył na tyszan kary pieniężne za naruszenie przepisów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Policjanci w rażących przypadkach związanych z naruszeniem nakazów, zakazów lub ograniczeń związanych z obecnym zagrożeniem powiadamiają Powiatowego Inspektora Sanitarnego. W trzech przypadkach została już podjęta decyzja administracyjna o nałożeniu kar pieniężnych o natychmiastowej wykonalności.

W Tychach zostały wydane przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego trzy decyzje administracyjne o nałożeniu kar pieniężnych w wysokości 5 tysięcy złotych o natychmiastowej wykonalności. Dwa przypadki dotyczyły zlekceważenia przepisów przemieszczania się w celach innych niż te niezbędne wynikające z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31.03.2020r., a jeden złamania zasad kwarantanny wynikającej z przekroczenia granicy.

- Pamiętajmy! Zostańmy w domu dla wspólnego dobra, dbajmy o siebie i innych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa - apelują policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj