tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2020
  • 12 kwietnia 2020

Akcja Brawo Tychy już w niedzielę, 12 kwietnia!

Za nami:

Akcja bicia braw dla medyków i innych służb publicznych odbywa się w ostatnich dniach w wielu miejscowościach w Polsce. Do podobnej inicjatywy dołączają teraz również Tychy, które podziękują wszystkim służbom publicznym i pracownikom, bez których nasz świat w czasie epidemii nie mógłby funkcjonować. Akcja odbędzie się w niedzielę, 12 kwietnia o godzinie 17.00.

brawo Tychy


Niech cała nasza rodzina wyjdzie do okien i na balkony, by wspólnie bić brawa dla instytucji, bez których nie moglibyśmy podczas epidemii normalnie żyć. Lekarze, pielęgniarki, sprzątaczki, sprzedawcy, policjanci, strażacy, artyści, farmaceuci, listonosze, dostawcy, kurierzy, weterynarze, optycy, dentyści, kasjerki, ochroniarze, piekarze, dziennikarze i wielu innych... oni wszyscy działają teraz dla społeczeństwa, narażając własne zdrowie, byśmy mogli przetrwać sprawnie trudny czas epidemii.

- Bijmy im i nam samym brawo za to, że żyjemy i możemy dzięki innym żyć - mówi Marcin Gołka, pomysłodawca akcji.

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.