tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2020

Tito Dance Studio tańczy i zbiera środki dla szkoły i Szpitala Megrez

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Tito Dance Studio zaprasza do wspólnych treningów tanecznych online oraz do wsparcia finansowego szkoły tanecznej oraz szpitala Megrez na portalu zrzutka.pl.

Tito Dance Studio
Tito Dance Studio chce wesprzeć szpital zakaźny Megrez · fot. Tito Dance Studio


Instruktorzy Tito Dance Studio postanowili wykorzystać swoje umiejętności taneczne, by pomóc szpitalowi Megrez, który na czas epidemii został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny. W okresie trwania zbiórki, codziennie o godzinie 18.00 na facebookowym fanpage Studia odbywać się będą zajęcia taneczne dedykowane dla dzieci i rodziców.

Wszyscy, którzy mają chęć wesprzeć finansowo studio tańca i szpital Megrez, mogą wpłacać środki poprzez portal zrzutka.pl.Na co zostaną przeznaczone pieniądze ze zbiórki?
  • 70% dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach
  • 30% dla Tito Dance Studio na wsparcie pracowników, opłaty administracyjne, opłaty za media


- Czując się odpowiedzialnie za nas wszystkich, zgodnie z zaleceniami rządu, odwołaliśmy zajęcia na najbliższy czas. Trwamy w niepewności, pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi. Chcielibyśmy, by to nasze miejsce wielu uśmiechów i radości mogło przetrwać. Jednak wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych działań. Wiemy, że nie tylko nam jest trudno, myślimy również o tych którzy na pierwszej linii walczą każdego dnia o nasze zdrowie. Lekarze, którzy pracują w szpitalu Megrez, chroniąc nas, narażają siebie i swoich bliskich. Wiemy, że są w potrzebie, że potrzebują strojów ochronnych, ale też narzędzi do pracy. My jednak nie umiemy szyć maseczek i strojów ochronnych, ale za to umiemy tańczyć - mówią instruktorzy Tito Dance Studio.

Wideo z treningami online można znaleźć na facebooku Tito Dance Studio: www.facebook.com/TDSTychy/

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj