tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2020

Kup wirtualny bilet na mecz - Twoje nazwisko będzie na koszulce GKS-u!

Kupuj wirtualnie - pomagaj realnie. To hasło - w związku z zawieszeniem rozgrywek Fortuna 1 Ligi przez pandemię koronawirusa - towarzyszy nam już od kilku tygodni. GKS Tychy otrzymał wiele sygnałów wsparcia i gotowości do pomocy, dlatego uruchomił sprzedaż wirtualnych biletów na mecz ze Stalą Mielec. Teraz czas na drugą rundę, w której rusza ze sprzedażą biletów-cegiełek na spotkanie z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, a przy tym ma specjalną niespodziankę dla osób, które kupiły bilety na pucharowe starcie z Cracovią!

Kup wirtualny bilet na mecz - Twoje nazwisko będzie na koszulce GKS-u!


Specjalne, wirtualne bilety można zakupić przez stronę internetową www.bilety.gkstychy.info. Pamiętajcie, że #TWOJENAZWISKOGRAZGKS i jest dowodem Twojego wsparcia dla Klubu! Jeśli nie posiadasz zweryfikowanego konta w systemie biletowym, należy skontaktować się pod numerem: 519 687 588 (pon-pt, godz. 9:00 - 16:00).

Jeśli zdecydujecie się na zakup wirtualnych biletów na mecz ze Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, to Wasze nazwiska pojawią się na trykocie, w których nasi piłkarze będą występować w sezonie 2020/21! Cena biletu/cegiełki wynosi 30 zł. Każda osoba może nabyć nieograniczoną liczbę wejściówek. Koszulkę oczywiście będzie można zakupić w sklepie klubowym GKS Tychy, mieszczącym się na Stadionie Miejskim.

Informacja dla osób, które kupiły bilety na mecz 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski z Cracovią (10.03)

Wychodząc naprzeciw zapytaniom osób, które kupiły bilety na pucharowe starcie, a które ostatecznie odbyło się bez udziału publiczności, klub informuje o możliwości zaliczenia ceny biletu na mecz GKS Tychy - Cracovia na poczet biletu-cegiełki przy jednoczesnej dopłacie do pełnej kwoty za jedną cegiełkę (PRZYKŁAD: jeśli kupiłeś bilet na mecz GKS Tychy - Cracovia w cenie 25 zł, to zaliczając tę kwotę na poczet biletu-cegiełki, należy jeszcze dopłacić 5 zł). W takiej sytuacji późniejszy zwrot ceny biletu na mecz GKS Tychy - Cracovia nie będzie możliwy.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.