tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020

Pokoloruj swoje okno - akcja Tychy #będziedobrze

NOL-Tychy i Azteq Design wraz z radnym Rady Miejskiej, Michałem Kasperczykiem zachęcają, by włączyć nasze miasto w ogólnoświatową akcję „Będzie dobrze”, którą zapoczątkował pan Sebastian z Katowic wraz z żoną Moniką i córką Klarą. Chodzi o ozdobienie okien swojego mieszkania plakatem z hasłem "Będzie dobrze", by w ten sposób nieść nadzieję.

W Tychach też będzie dobrze!
W Tychach też będzie dobrze! Zdjęcie wykonane przez mieszkankę naszego miasta · fot. Marta Boszczyk / Facebook


Sytuacja zamknięcia w domach działa na nas w różny sposób. Czasem ciężko poradzić sobie z dziećmi, które tęsknią za zabawą na świeżym powietrzu. Akcja "Będzie dobrze" to coś innego niż oglądanie bajek w TV czy na smartfonach - możemy spędzić kreatywnie czas z dziećmi i pokolorować nasze okna. W czasie epidemii, kiedy ulice są puste i smutne, niech nasze okna dają radość i nadzieję, że kiedyś to się w końcu skończy i #będziedobrze!

Swoje okna kolorowo ozdobili już mieszkańcy miast we Włoszech, Irlandii, Szkocji, a nawet w Stanach Zjednoczonych! Niech dołączą do nich również okna tyszan!

Na Facebooku powstała specjalna, polska grupa, na której można publikować swoje plakaty z pozytywnym przekazem - kliknij tutaj. Znajdziemy tu zdjęcia plakatów przesłanych przez polskie rodziny, nie tylko mieszkające w Polsce, ale i za granicą.

Loading...


Swoją cegiełkę, choć w inny sposób, dołożył też Zespół Szkół Muzycznych, umieszczając w oknach napis "brawo medycy".

Loading...


To jak, tyszanie, działamy?

bedziedobrze

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.