Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4082

Napoje i pulsoksymetry - kibice GKSu wspierają tyskie szpitale

Pierwszy rzut pomocy kibiców GKS-u przekazany tyskim medykom! Dzięki hojności darczyńców i kibiców GKS Tychy ze stowarzyszenia Tyski Fan, personel medyczny otrzymał wsparcie materialne.

Kibice GKS Tychy kolejny raz wspomogli tyski szpital - 04.04.2020 · fot. Tyski Fan


Ratownicy otrzymali 2 pulsoksymetry - niezbędne narzędzie do diagnozowania koronawirusa. Do tego kibice dołożyli takie produkty, jak soki, wody mineralne, kawy, czy ręczniki. W najbliższych dniach, po otrzymaniu zamówionych produktów, kibice odwiedzą następną tyską placówkę. Relacje z przekazywania paczek można śledzić na facebookowym fanpage Tyskiego Fanu.

Loading...


Część przekazanych towarów kibice otrzymali od darczyńców, a cześć zakupili z własnych środków. Wciąż apelują o wsparcie akcji. Można to zrobić, dołączając do zbiórki na stronie zrzutka.pl.O zbiórce piszemy tutaj: https://www.tychy.info/7986-kibice-gks-u-tychy-zorganizowali-zbiorke-na-rzecz-tyskich-szpitali

O podobnej akcji pomocowej młodych kibiców GKS-u pisaliśmy tutaj:
https://www.tychy.info/wiadomosci/7955-mlodzi-kibice-gks-tychy-zakupili-rekawiczki-i-napoje-dla-szpitala-tychy

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj