tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020

Mieszkaniec w kwarantannie dziękuje policjantom za pomoc i empatię

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

„Wykazują pełen profesjonalizm, pytają jak się czuję, czy potrzebuję pomocy... nie wiem jak mogę się odwdzięczyć i dziękować za to co robią...” - to tylko fragment podziękowań, które wpłynęły do tyskiej komendy od mieszkańca miasta, który po powrocie z Włoch został poddany kwarantannie.

Mieszkaniec w kwarantannie dziękuje policjantom za pomoc i empatię


Obecna sytuacja związana z epidemią dotyka każdego z nas. Osoby objęte kwarantanną niejednokrotnie są oddzielone od bliskich w trosce o ich zdrowie i życie. Policjanci codzienne prowadzą kontrole tych osób, a ich wizyty mają na celu nie tylko potwierdzić obecność we wskazanym miejscu, ale i upewnić się, czy osoba poddana kwarantannie niczego nie potrzebuje.

Cieszy fakt, że codzienna służba jest ciepło odbierana przez mieszkańców, czego dowodem jest ostatnie podziękowanie skierowane do tyskich policjantów. W przesłanym e-mailu mieszkaniec miasta objęty kwarantanną domową nie tylko wyraża zadowolenie ze sposobu kontaktu z funkcjonariuszami, ale dziękuje również za empatyczne podejście i zainteresowanie.

- Osoby, które doceniają pracę mundurowych, z pewnością motywują nas do dalszego działania i dają satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Jesteśmy po to, by pomagać! - komentują policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj