tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020

Tyszanin pozwał marszałka sejmu i PKW w sprawie wyborów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

Marek Jarocki, tyski przedsiębiorca i wykładowca logistyki na jednej ze śląskich uczelni, pozwał marszałka sejmu oraz Państwową Komisję Wyborczą, żądając przeniesienia wyborów prezydenckich, które zaplanowano na 10 maja. W pozwie powołał się m.in. na konstytucję.Marek Jarocki w Tychach mieszka od urodzenia. Prowadzi tu swoją działalność gospodarczą - zajmuje się transportem międzynarodowym. Przedsiębiorca alarmuje, że Tychy posiadające jednoimienny szpital zakaźny, są miejscem szczególnie narażonym na rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa.

- Zdecydowałem się na jedyną rozsądną reakcję na wybory, które mają odbyć się 10 maja. Postanowiłem złożyć pozew do Sądu Okręgowego w Warszawie przeciwko marszałkowi sejmu, który wyznacza termin wyborów oraz instytucji, która je przeprowadza, czyli Państwowej Komisji Wyborczej, żądając przeniesienia wyborów na termin po ustaniu epidemii - mówi przedsiębiorca w materiale wideo Tyskiego Kanału Informacyjnego. - Każdy ma prawo do ochrony życia i zdrowia. Jeśli ktoś narusza nasze prawo do życia i zdrowia, może być pociągnięty do odpowiedzialności - dodaje.

ar / tychy.info, źródło: Tyski Kanał Informacyjny

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wybory prezydenckie 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj