tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2020
  • 3 kwietnia 2020

Zatankował paliwo za ponad 500 zł i nie zapłacił. Szuka go policja

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw przy ul. Mikołowskiej w Tychach. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje w tej sprawie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Zatankował paliwo za 500 zł i nie zapłacił. Szuka go policja
Zatankował paliwo za ponad 500 zł i nie zapłacił. Szuka go policja · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 27 stycznia w Tychach przy ul. Mikołowskiej. Nieznany sprawca zatankował paliwo nie uiszczając opłaty w kwocie ponad 500 złotych. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, krępej budowy ciała wzrostu około 175 cm, na głowie ma czapkę zimową, ubrany jest na ciemno w dresowe spodnie i bluzę.

Zatankował paliwo za 500 zł i nie zapłacił. Szuka go policja
Zatankował paliwo za ponad 500 zł i nie zapłacił. Szuka go policja · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.