tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 marca 2020

Górnośląskie Centrum Rehabilitacji użyczyło Megrezowi 8 respiratorów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Górnośląskie Centrum Rehabilitacji „Repty” użyczyło Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu Megrez w Tychach osiem respiratorów do walki z koronawirusem.

Loading...


Warto przypomnieć, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez został przekształcony w placówkę o profilu zakaźnym. Sprzęt, który został wypożyczony do placówki to osiem respiratorów FLIGHT 60 z pełnym oprzyrządowaniem.

- Dziękuję dyrekcji Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Reptach za użyczenie spółce Megrez ośmiu respiratorów. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez prowadzi szpital zakaźny, jednoimienny w Tychach, jeden z dwóch w regionie. Sprzęt pomoże w walce z koronawirusem - podkreślał marszałek Jakub Chełstowski.

Respirator FLIGHT 60 jest przeznaczony do zapewniania ciągłego lub przerywanego mechanicznego wspomagania wentylacji u pacjentów wymagających wentylacji mechanicznej. Sprzęt nadaje się do stosowania u pacjentów dorosłych i pediatrycznych o wadze ciała większej lub równej 5 kg.

BM / tychy.info, źródło: Urząd Marszałkowski

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj