tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2020

[WIDEO] Adam Bagiński kończy karierę. GKS Tychy żegna zawodnika

W życiu każdego sportowca przychodzi moment, w którym trzeba powiedzieć pas. Taka chwila nadeszła właśnie w karierze Adama Bagińskiego. Gdańszczanin, który w Tychach spędził 17 sezonów, postanowił zakończyć karierę hokejową.

ReklamaPopularny Bagiś zdobył z GKS Tychy pięć tytułów Mistrza Polski, siedem Pucharów Polski oraz trzy Superpuchary. W swoim dorobku ma również trzecie miejsce w Pucharze Kontynentalnym wywalczone we francuskim Rouen. To oczywiście tylko część sukcesów, które Adam odniósł z drużyną.

Przygoda Bagińskiego z GKS Tychy rozpoczęła się w 2003 roku. Na pierwszy sukces nie trzeba było długo czekać. Już w drugim sezonie występów w trójkolorowych barwach Adam Bagiński wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski. Na kolejne złoto trzeba było poczekać znacznie dłużej, ale z pewnością było warto.

To zdecydowanie jeden z najbardziej utytułowanych hokeistów GKS. Chociaż pochodzi z Gdańska, to śmiało możemy mówić, że Bagiś jest nasz.

Mistrzu, dziękujemy za 17 wspólnych sezonów i życzymy powodzenia na hokejowej emeryturze!

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.