Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2020
  • 31 marca 2020

Sukces akcji #trenerzypomagają. Zebrano 6665 zł dla tyskiego szpitala

Konferencja online #TRENERZYPOMAGAJĄ dotarła do 30 tysięcy odbiorców. Dzięki zbiórce na pomagam.pl założonej przez organizatora akcji, do Wojewódzkiego Szpitala w Tychach trafi 6 665 zł.

Czołowi mówcy motywacyjni wesprą szpital Megrez podczas konferencji


- #trenerzypomagają była spontanicznym pomysłem, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Najlepsi polscy trenerzy motywacyjni, działając non profit, przekazali mnóstwo merytorycznej wiedzy. Dzięki akcji zebraliśmy również środki finansowe, których potrzebuje tyski szpital na walkę z koronawirusem. Zorganizowaniem konferencji udowodniliśmy, że mimo pozostania w domach wykorzystujemy pożytecznie nasz czas. W ciągu 7 dni, pracując w systemie home office, dostosowaliśmy się do panujących realiów życia codziennego i stworzyliśmy pierwszą w Polsce konferencję online dla osób, które w tym czasie szukają motywacji i stawiają na rozwój osobisty - mówi Łukasz Cybulski, mówca motywacyjny oraz organizator #trenerzypomagaja.

Wydarzenie odniosło sukces, dlatego pomysłodawca inicjatywy zapowiada jego kolejną edycję. Podczas konferencji zrodził się pomysł na 7-dniowe wyzwanie, które oparte jest w dużej mierze na programie autorskim BE MORE, które stworzył i poprowadzi Łukasz Cybulski. Informacje o warsztatach znajdziemy pod adresem www.be-more.pl/.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.