tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2020
  • 26 marca 2020

Tyskie Hale Targowe funkcjonują, ale w ograniczony sposób

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W związku ze stanem epidemii Tyskie Hale Targowe ograniczyły funkcjonowanie. Czynne są tylko niektóre strefy. Wprowadzono regulację ruchu klientów. Zobacz, jakie obowiązują zasady.

Reklama

Nadal są czynne następujące strefy:
  • Hala mięsna - kilkanaście stoisk handlowych. W tym miejscu zastosowano ruch jednokierunkowy: wejście nie więcej niż 10 osób od strony Al.Piłsudskiego, wyjście od strony ul. Dmowskiego. Ruch jest kontrolowany poprzez blokady drzwi oraz personel.
  • Strefa warzywna, nabiału i pieczywa - kilkanaście stoisk handlowych. Strona zachodnia hali działa z zastosowaniem ruchu okrężnego. Przy wejściu powinno się znajdować nie więcej niż 10 osób. Przemieszczać można się wejściem głównym nr 4 i wyjściem głównym nr 3. Ruch jest kontrolowany przez personel.
  • Strefa pieczywa i nabiału oraz bio-produków - kilkanaście stoisk handlowych. Klienci przemieszczają się z zastosowaniem ruchu okrężnego. Przy wejściu powinno znajdować się nie więcej niż 10 osób. Otwarte jest wejście główne nr 1 i wyjście główne nr 2 . Ruch jest kontrolowany przez personel.


Strefa warzywna zewnętrzna jest zamknięta. Otwarta jest tylko wewnętrzna strefa warzywna.

Warto dodać, że 24 marca Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach wydał decyzję nakazującą zamknięcie Tyskich Hal Targowych oraz Targowiska Miejskiego.

Loading...


Z kolei 25 marca Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach dokonała sprostowania tego polecenia. Uzasadnienie poniżej.

Loading...

BM, ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj