tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2020
  • 27 marca 2020

Koncert zespołu Chłodno online w piątkowy wieczór

Za nami:

Jeśli chcecie przełamać kwarantannową rutynę i zrelaksować się pod koniec tygodnia, to zapraszamy na koncert zespołu Chłodno online w piątek, 27 marca o godzinie 18.00!

Reklama

- Postaramy się streamować zarówno na naszym koncie na Instagramie jak i na Facebooku, także zostawiamy do naszego profilu, żebyście zaobserwowali i dostali powiadomienie, że to już czas odpalić nasz koncert live który przygotowaliśmy dla Was - zachęcają muzycy.

Link do profilu zespołu Chłodno na Instagramie - tutaj
Link do profilu zespołu Chłodno na Facebooku - tutajChłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni tego roku. Tworzą go pszczynianin Szymek Pałyz i tyszanka Julka Zastryżna. W swoich utworach muzycy łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni.

- Opowiadamy o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, że może gdzieś tam właśnie, podczas chłodnej nocy - nie jesteście sami - mówią o sobie Julka i Szymon.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.