Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 marca 2020

Ukradł towar za ponad 600 zł. Szuka go policja

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych, do której doszło w sklepie przy al. Bielskiej w Tychach. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja poszukuje sprawcy kradzieży - 04.02.2020 · fot. KMP Tychy


Do kradzieży artykułów przemysłowych o łącznej wartości ponad 600 zł miało dojść 4 lutego 2020 roku w sklepie mieszczącym się przy al. Bielskiej w Tychach. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 180 cm, na głowie miał założoną zimową czapkę koloru niebieskiego, ubrany w kurtkę zimową koloru ciemnego (granatowego) z pomarańczowymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego. Na nogach miał założone obuwie sportowe typu adidas, koloru niebieskiego z trzema białymi pasami oraz białą podeszwą, mężczyzna przez lewe ramię miał zawieszoną na pasku torbę koloru czerwonego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.