tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2020
  • 30 marca 2020

Kibice GKS-u Tychy zorganizowali zbiórkę na rzecz tyskich szpitali

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Trwa walka z koronawirusem. W szpitalach zaczyna brakować podstawowych materiałów medycznych oraz środków do dezynfekcji. Dlatego stowarzyszenie Kibiców GKS Tyski Fan zorganizowało zbiórkę na rzecz lekarzy oraz personelu tyskich szpitali. Zbiórkę można wesprzeć poprzez popularną internetową platformę zrzutka.pl.

ReklamaOrganizatorami zbiórki jest Stowarzyszenie Kibiców ''Tyski Fan'', Ośrodek Kibice Razem, TNG'03 oraz Stowarzyszenie 43-100 Sport. Jak podano, wszystkie zakupy za środki ze zbiórki relacjonowane będą w mediach społecznościowych.

- Nie trzeba tłumaczyć z czym w ostatnim czasie zmaga się nasz kraj oraz reszta świata. Problem z koronawirusem (COVID-19) jest na tyle duży, iż w szpitalach zaczyna brakować podstawowych materiałów medycznych oraz środków do dezynfekcji. My, kibice GKS-u Tychy nie możemy stać z boku i biernie się przyglądać. W związku z zaistniałą sytuacją organizujemy zbiórkę pieniędzy, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc lekarzom oraz całemu personelowi szpitali w Tychach. Liczy się każda złotówka. Uważamy, iż wszyscy kibice GKS-u Tychy oraz mieszkańcy miasta powinni podejść do tematu poważnie i w ten czy inny sposób pomóc tym którzy narażają swoje życie dla naszego dobra. Sytuacja wymaga należytej dynamiki, prosimy wszystkich o udostępnienia na portalach społecznościowych oraz informowanie znajomych. Jednocześnie przypominamy o zaleceniu Głównego Inspektoratu Sanitarnego, które mówi o niewychodzeniu z domu bez pilnej konieczności, częstym myciu rąk oraz zachowaniu należytej odległości od drugiej osoby. Razem damy radę - apeluje stowarzyszenie kibiców.

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj