Wiadomości

  • 3 kwietnia 2020
  • 13 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 37313

[NA ŻYWO] Plan transmisji mszy i nabożeństw tyskich parafii

Które tyskie parafie będą transmitowały na żywo msze święte i inne nabożeństwa w tygodniu oraz w niedziele?

tychy,kosciol,duchaświętego,religia,silesia,fotodnia,instagram
Kościół p.w. Ducha Świętego w Tychach


Parafia Ducha Świętego w Tychach - zachęcamy do śledzenia zapowiedzi transmisji na stronie facebookowej parafii - http://www.facebook.com/tyski.duch oraz na kanale w serwisie YouTube - kliknij tutaj. Transmisje nabożeństw odbywają się o następujących porach:

transmisje św. Ducha


Parafia św. Marii Magdaleny w Tychach
Transmisje z mszy niedzielnej o 10.30, a także innych nabożeństw można oglądać na stronie facebookowej parafii - kliknij tutaj. Zachęcamy do śledzenia zapowiedzi.

Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów w Wilkowyjach
Msze niedzielne o godzinie 11.00 można oglądać na kanale YouTube -kliknij tutaj. Zachęcamy do śledzenia zapowiedzi na Facebooku parafii.

Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach
Stąd transmitowane będą niedzielne msze o godz. 11.30, a msze św. w tygodniu o godz. 18.00. na parafialnym kanale YouTube -kliknij tutaj. Zachęcamy do śledzenia bieżących zapowiedzi na profilu facebookowym parafii: https://www.facebook.com/milosierdzietychy/

Parafia Krzyża Świętego w Tychach - Czułowie
Transmisje mszy można oglądać w każdą sobotę o godzinie 17.00 oraz niedzielę o godzinie 8.00, 10.00, 12.00, 17.00. Poprzez internet można włączyć się też do modlitwy różańcowej codziennie o godzinie 20.30. Link do kanału w serwisie YouTube - kliknij tutaj (należy kliknąć w zakładkę "transmisje na żywo").

Parafia św. Krzysztofa w Tychach
Msze w języku migowym, można oglądać w niedziele o 10.00 i 14.00 na profilu facebookowym księdza Łukasza Pasuto: https://www.facebook.com/lucaszory oraz poprzez stronę facebookową parafii: https://www.facebook.com/krzysztof.tychy/. Transmitowane są też msze w tygodniu od poniedziałku do soboty o godzinie 7.30. Zachęcamy do śledzenia zapowiedzi.

Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Tychach
Msze święte będą odprawiane według normalnego porządku, ale bez udziału wiernych - każda z nich będzie transmitowana na parafialnym kanale z transmisjami w serwisie YouTube - kliknij tutaj.

Parafia Ojca Pio w Tychach
Transmitowane są wszystkie msze według normalnego porządku. Oglądać je można na kanale YouTube Parafii - kliknij tutaj.

Parafia św. Benedykta w Tychach
Transmisje mszy będą odbywały się w dni powszednie o godzinie 18.30, w sobotę o godzinie 17.00, zaś w niedzielę o godzinie 8.00 i 16.00. Link do transmisji: https://www.youtube.com/channel/UCk4JMBZBVZJSUwqhBhkmpkQ/live

Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Cielmicach
Harmonogram wraz linkami do poszczególnych transmisji na YouTube dostępny jest na stronie parafii: https://parafiacielmice.pl/transmisja. Msze niedzielne będą transmitowane o 16.00.

Parafia Bł. Karoliny Kózkówny w Tychach
Tu msze niedzielne będą transmitowane o godzinie 8.00, 10.30, 16.00.
Można oglądać również transmisje modlitwy różańcowej, Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Drogę Krzyżową. Transmisje można śledzić na kanale YouTube TV Karolina - kliknij tutaj.

Harmonogram nabożeństw online na grafice poniżej:
transmisje mszy bł. Karolina

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.