tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 21 marca 2020

Dr Dawid Ciemięga, lekarz pediatra z Tychów w programie Polsatu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W sobotę, 21 marca na antenie Polsat News, w programie "Skandaliści" wystąpił dr Dawid Ciemięga, pediatra z Tychów. Tematem rozmowy była epidemia koronawirusa.

Ciemięga znany dotąd jako lekarz, który wypowiedział wojnę antyszczepionkowcom i hejterom w sieci, tym razem mówił na temat epidemii koronawirusa.

- Z całą pewnością nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty, gdy koronawirus minie. Scenariusze są różne. Niektórzy mówią o czerwcu, niektórzy o sierpniu, a inni podają najczarniejsze scenariusze i mówią o roku 2021 - mówił w "Skandalistach" dr Dawid Ciemięga - Osobiście myślę, że okres czerwca i lipca jest jak najbardziej realny. Jakkolwiek nie odważyłbym się podawać konkretnej daty, bo sytuacja jest rzeczywiście bardzo dynamiczna i zupełnie nowa. Wiele spraw wymknęło się spod kontroli - dodał gość Agnieszki Gozdyry.

- Najbliższe tygodnie będą kluczowe. Wierzę w to, że po tym czasie sytuacja będzie stawać się już coraz lepsza - dodał lekarz.

Program z udziałem doktora Ciemięgi będzie można niebawem obejrzeć na stronie: www.polsatnews.pl/program/skandalisci/

Więcej o rozmowie z tyskim lekarzem można przeczytać na stronie Polsat News.

ar / tychy.info
źródło: Polsat News

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj