Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 marca 2020
  • 23 marca 2020

Policja szuka sprawców kradzieży z włamaniem do sklepu

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu znajdującego się w Tychach przy ul. Stoczniowców 70. Zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. Osoby, które wiedzą coś na temat włamania, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Policja szuka sprawcy kradzieży z włamaniem - 13.03.2020
Policja szuka sprawcy kradzieży z włamaniem z 13.03.2020 · fot. KMP Tychy


Do kradzieży z włamaniem miało dojść 13 marca. Nieznany sprawca przy użyciu łomu dokonał wyłamania drzwi, a następnie dostał się do wnętrza sklepu, skąd zabrał gotówkę, bilety autobusowe oraz alkohol o łącznej wartości ponad sześciu tysięcy złotych.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: mężczyzna w wieku około trzydziestu lat, wzrostu około 176 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną zimową czapkę. Na twarzy miał chustę, która częściowo zakrywała jego usta i nos, czarną zimową kurtkę z kapturem, z której wystawał niebieski kaptur bluzy, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, szare buty.

Policja szuka sprawcy kradzieży z włamaniem - 13.03.2020
Policja szuka sprawcy kradzieży z włamaniem z 13.03.2020 · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.